Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: category
kn: ವರ್ಗ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Ignored
kn: ಕಡತಗಳನ್ನು ಅಲಕ್ಷಿಸು:

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Undo
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: sticky
kn: ಅಂಟಿಸಲಾದ

en: Complete
kn: ಪೂರ್ಣ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ
