Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: Priority
lt: Prioritetas

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Reset
lt: Išvalyti

en: category
lt: kategorija

en: High
lt: Aukštas

en: n/a
lt: n/d

en: type
lt: tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: Domain
lt: Domenas

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Original
lt: Orginalas

en: published
lt: paskelbtas

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: any
lt: visi

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Any
lt: Bet kuris

en: Outdated translation
lt: Nebegaliojanti vertimas

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: original
lt: originalas

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia
