Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (15 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Language
mg: Teny

en: type
mg: karazana

en: Filter
mg: Sivana

en: published
mg: azo vakiana

en: any
mg: izy rehetra

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: not sticky
mg: tsy voapaingotra

en: sticky
mg: voapaingotra

en: not promoted
mg: tsy voasondrotra

en: promoted
mg: voasondrotra

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Show only items where
mg: Lisitry ireo lahatsoratra izay manaraka ireto fehi-petra ireto
