Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: High
mn: Өндөр

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: type
mn: төрөл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Domain
mn: Домэйн

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: not promoted
mn: дэвшээгүй

en: promoted
mn: дэвшсэн

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: original
mn: эх
