Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to no translation catalogue (54 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Language
no: Språk

en: Priority
no: Prioritet

en: unpublished
no: upublisert

en: Reset
no: Nullstill

en: category
no: kategori

en: High
no: Høy

en: n/a
no: &mdash;

en: Created
no: Opprettet

en: Filter
no: Filtrer

en: Domain
no: Domene

en: Ignore
no: Ignorer

en: published
no: publisert

en: Refine
no: Raffiner

en: Undo
no: Angre

en: any
no: hva som helst

en: not published
no: ikke publisert

en: not sticky
no: ikke klistret

en: sticky
no: klistret

en: not promoted
no: ikke forfremmet

en: promoted
no: forfremmet

en: Complete
no: Fullført

en: Language neutral
no: Språknøytral

en: Show only items where
no: Vis kun elementer hvor

en: Any
no: Hva som helst

en: Outdated translation
no: Ikke oppdatert oversettelse

en: Out-of-date
no: Utdatert

en: Untranslated
no: Uoversatt

en: Translation overview
no: Oversettelse oversikt

en: View the translation status of the site's content.
no: Se oversettelsen status av nettstedets innhold.

en: Provides an overview of the translation status of the site's content.
no: Gir en oversikt over oversettelsen status av nettstedets innhold.

en: Multilanguage
no: Flerspråklig

en: Translations of %title
no: Oversettelser for %title

en: The translation priorities have been saved.
no: Oversettelsen prioriteringer har blitt lagret.

en: There was a problem saving the translation priorities.
no: Det var et problem å lagre oversettelse prioriteringer.

en: There are no translatable node types on this site.
no: Det er ingen oversett for innholdtyper på dette nettstedet.

en: Source language
no: Kildespråk

en: The table uses the following symbols to indicate the translation status: !original, !current, !outofdate, !missing.
no: Tabellen bruker følger symboler for å indikere oversettelse status: !original, !current, !outofdate, !mossing

en: High priority
no: Høy prioritert

en: completed translation
no: fullført oversettelse

en: out-of-date translation
no: utdatert oversettelse

en: untranslated content
no: uoversatt innhold

en: Click to edit it.
no: Klikk for å redigere den.

en: Click to add it.
no: Klikk for å legge til den.

en: Click to view it.
no: Klikk for å vise det.

en: Added a column for %langcode to the translation_overview_priority table.
no: Lagt til en kolonne for %langcode til translation_overview_priority tabell.

en: Translator assigments
no: Oversetter oppdrag

en: View the translations assignments.
no: Vis oversettelser oppdrag.

en: and where %property is %value
no: og hvor %property er %value

en: where %property is %value
no: hvor %property er %value

en: and where
no: og hvor

en: Submit settings
no: Lagre innstillinger

en: View translation overview assigments
no: Vis oversikt av oversettelse oppdrager

en: Manage %language translation overview priorities
no: Administrere %language oversettelse oversikt prioriteringer
