Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: High
ps: لوړ

en: Filter
ps: چاڼ

en: Ignore
ps: ناګارل

en: published
ps: خپاره شوي

en: Undo
ps: ناکړ

en: Any
ps: هر
