Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: Complete
se: Gárvvis
