Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: category
sq: kategoria

en: type
sq: lloji

en: Created
sq: Krijuar

en: Filter
sq: Filtri

en: published
sq: publikuar

en: Refine
sq: Përcakto më me hollësi

en: Undo
sq: Anullo

en: any
sq: çfarëdo

en: not published
sq: pa publikuar

en: not sticky
sq: jo fiks në krye

en: sticky
sq: fiksuar në krye

en: not promoted
sq: jo në faqe të parë

en: promoted
sq: në faqe të parë

en: Language neutral
sq: Nuk varet nga gjuha

en: Show only items where
sq: Shfaq vetëm elementët e llojit

en: Outdated translation
sq: Përkthim i vjetër

en: Translations of %title
sq: Përkthimet e %title
