Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: n/a
sr: нема

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
