Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: category
te: వర్గం

en: High
te: ఎక్కువ

en: n/a
te: వర్తించదు

en: type
te: రకము

en: Created
te: సృష్టితం

en: Filter
te: వడపోయి

en: Normal
te: సాధారణ

en: Ignore
te: విస్మరించు

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Untranslated
te: అనువాదంకాలేదు

en: original
te: అసలు

en: Translations of %title
te: %title యొక్క అనువాదాలు

en: Source language
te: మూల భాష

en: completed translation
te: పూర్తయిన అనువాదం
