Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Language
am: ቋንቋ

en: High
am: ከፍ ያለ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: type
am: ዓይነት

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Ignore
am: ችላ በል

en: published
am: የታተመ

en: not published
am: ያልታተመ

en: not promoted
am: ያልተሸጋገረ

en: promoted
am: የተሸጋገረ

en: Untranslated
am: ያልተተረጎመ
