Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: category
ast: categoría

en: High
ast: Altu

en: n/a
ast: n/d

en: type
ast: triba

en: Created
ast: Fechu

en: Filter
ast: Filtru

en: Domain
ast: Dominiu

en: published
ast: espublizáu

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: any
ast: cualesquier
