Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Reset
be: Скінуць

en: category
be: катэгорыя

en: n/a
be: [няма]

en: type
be: тып

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Normal
be: Нармальны

en: Domain
be: Дамен

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: published
be: апублікавана

en: Refine
be: Змяніць

en: Undo
be: Адмена

en: any
be: любы

en: not published
be: не апублікавана

en: not sticky
be: не прымацавана

en: sticky
be: прымацавана

en: not promoted
be: не прапанавана

en: promoted
be: прапанавана

en: Language neutral
be: Нейтральная мова

en: Show only items where
be: Паказваць толькі элементы, дзе

en: Any
be: Любы

en: Outdated translation
be: Састарэлы пераклад

en: original
be: першапачатковы

en: Translations of %title
be: Пераклады %title

en: and where %property is %value
be: і дзе %property прымае значэнне %value

en: where %property is %value
be: дзе %property прымае значэнне %value

en: and where
be: і дзе
