Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: category
jv: kategori

en: High
jv: Dhuwur

en: type
jv: tipe

en: Created
jv: Digawé

en: Filter
jv: Saring

en: Ignore
jv: Abai

en: published
jv: dipacak

en: Refine
jv: Alusana

en: Undo
jv: Baléknā

en: any
jv: sembarang

en: not published
jv: ora dipacak

en: not sticky
jv: ora sticky

en: not promoted
jv: ora dipromosikna

en: promoted
jv: promosikna

en: Language neutral
jv: Basa netral

en: Show only items where
jv: Tampilna item iki yén

en: Any
jv: Sembarang

en: Outdated translation
jv: Terjemahan uwis kadaluwarsa

en: original
jv: asli

en: Translations of %title
jv: Terjemahané %title

en: and where %property is %value
jv: lan nalika %property padha karo %value

en: where %property is %value
jv: nalika %property padha karo %value

en: and where
jv: lan nalika
