Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (23 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: category
kk: категориясы

en: High
kk: Жоғары

en: n/a
kk: жоқ

en: type
kk: түр

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: published
kk: жарияланған

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: not published
kk: жарияланбаған

en: not sticky
kk: жабыстырылмаған

en: sticky
kk: жабыстырылған

en: not promoted
kk: бастапқы параққа шығарылмаған

en: promoted
kk: бастапқы параққа шығарылған

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: Outdated translation
kk: Ескірген аударма

en: Translations of %title
kk: %title құжатының аудармалары
