Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Language
nn: Språk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: High
nn: Høg

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: published
nn: publisert

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: not published
nn: ikkje publisert

en: sticky
nn: fast plass på toppen

en: Language neutral
nn: Språknøytral
