Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Language
or: ଭାଷା

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
