Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
