Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Reset
sl: Ponastavi

en: category
sl: kategorija

en: High
sl: Visoko

en: n/a
sl: n/d

en: type
sl: tip

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Domain
sl: Domena

en: published
sl: objavljeno

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: any
sl: karkoli

en: not published
sl: ni objavljeno

en: not sticky
sl: ni na vrhu

en: sticky
sl: na vrhu

en: not promoted
sl: ni prikazano na prvi strani

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: Any
sl: Katerokoli

en: original
sl: prvotna

en: Translations of %title
sl: Prevod za %title
