Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: Priority
sv: Prioritet

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Reset
sv: Återställ

en: category
sv: kategori

en: High
sv: Hög

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: type
sv: typ

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Domain
sv: Domän

en: Ignore
sv: Ignorera

en: published
sv: publicerad

en: Refine
sv: Filtrera

en: Undo
sv: Ångra

en: any
sv: någon

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: not published
sv: ej publicerad

en: not sticky
sv: inte överst i listor

en: sticky
sv: överst i listor

en: not promoted
sv: visas inte på startsidan

en: promoted
sv: visas på startsidan

en: Complete
sv: Slutförd

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: Show only items where
sv: Visa bara inlägg där

en: Any
sv: Alla

en: Outdated translation
sv: Inaktuell översättning

en: Untranslated
sv: Ej översatt

en: original
sv: ursprunglig

en: Translations of %title
sv: Översättningar för %title

en: Source language
sv: Källspråk

en: and where %property is %value
sv: och där %property är %value

en: where %property is %value
sv: där %property är %value

en: and where
sv: och där
