Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: category
th: หมวดหมู่

en: High
th: สูง

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: type
th: ชนิด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Ignore
th: ไม่สนใจ

en: published
th: ตีพิมพ์

en: Undo
th: เลิกทำ

en: any
th: ใดๆ

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: not sticky
th: ไม่ค้างไว้บนสุด

en: sticky
th: ค้างไว้บนสุด

en: not promoted
th: ไม่แสดงในหน้าแรก

en: promoted
th: แสดงในหน้าแรก

en: Complete
th: เสร็จ

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: Show only items where
th: แสดงเฉพาะเนื้อหาที่

en: Outdated translation
th: คำแปลล้าสมัย
