Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Priority
ur: ترجیح

en: unpublished
ur: غیر شائع شدہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: High
ur: زیادہ

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Normal
ur: عمومی

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں

en: Refine
ur: بہتر بنائیں

en: Undo
ur: واپس

en: Language neutral
ur: غیر جانبدار زبان
