Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: Priority
af: Prioriteit

en: Reset
af: Herstel

en: category
af: kategorie

en: High
af: Hoog

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: type
af: tipe

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Normal
af: Normaal

en: published
af: gepubliseerd

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: not sticky
af: nie-taai

en: sticky
af: taai

en: not promoted
af: nie bevorderd

en: promoted
af: bevorderd

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Outdated translation
af: Verouderde vertaling

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Translations of %title
af: Vertalings vir %title

en: untranslated content
af: onvertaalde inhoud
