Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (37 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Language
cs: Jazyk

en: Priority
cs: Priorita

en: unpublished
cs: skryto

en: category
cs: kategorie

en: High
cs: Vysoká

en: n/a
cs: není

en: type
cs: typ

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Normal
cs: Normální

en: Domain
cs: Doména

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Original
cs: Původní

en: published
cs: zveřejněno

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: any
cs: nějaký

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: not published
cs: skryto

en: not sticky
cs: nepřilepeno

en: sticky
cs: přilepit

en: not promoted
cs: není na titulní

en: promoted
cs: na titulní

en: Complete
cs: Dokončit

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: Any
cs: Libovolný

en: Outdated translation
cs: Překlad je zastaralý

en: original
cs: originál

en: Translations of %title
cs: Překlady pro: %title

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: where %property is %value
cs: kde  %property je %value

en: and where
cs: a kde
