Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Language
cy: Iaith

en: Reset
cy: Ailosod

en: category
cy: categori

en: High
cy: Uchel

en: type
cy: math

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Original
cy: Gwreiddiol

en: published
cy: wedi ei gyhoeddi

en: Refine
cy: Coethi

en: Undo
cy: Dadwneud

en: not published
cy: heb ei gyhoeddi

en: not sticky
cy: ddim yn ludiog

en: sticky
cy: gludiog

en: not promoted
cy: heb ei hyrwyddo

en: promoted
cy: wedi ei hyrwyddo

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral

en: Show only items where
cy: Dim ond dangos eitemau pan

en: Outdated translation
cy: Cyfieithiad wedi dyddio

en: Translations of %title
cy: Cyfieithiad o %title
