Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Title
da: Titel

en: Language
da: Sprog

en: Priority
da: Prioritet

en: unpublished
da: afpubliceret

en: Reset
da: Gendan

en: category
da: kategori

en: High
da: Høj

en: Created
da: Oprettet

en: Ignored
da: Ignoreret

en: Domain
da: Domæne

en: Ignore
da: Ignorér

en: published
da: udgivet

en: Refine
da: Forfin

en: Undo
da: Fortryd

en: any
da: alle

en: Multilingual
da: Sprog

en: not published
da: ikke udgivet

en: not sticky
da: ikke klæbrig

en: sticky
da: klæbrig

en: not promoted
da: ikke forfremmet

en: promoted
da: forfremmet

en: Complete
da: Komplet

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: Show only items where
da: Vis kun elementer med

en: Any
da: Nogen

en: Outdated translation
da: Forældet oversættelse

en: Untranslated
da: Ikke oversat

en: Translation overview
da: Overblik over oversættelser

en: Translations of %title
da: Oversættelser af %title

en: Source language
da: Kildesprog

en: High priority
da: Høj prioritet

en: completed translation
da: oversættelsen er komplet

en: untranslated content
da: ikke-oversat indhold

en: with a note
da: med en note

en: Click to edit it.
da: Klik for at redigere den.

en: Click to add it.
da: Klik for at tilføje.

en: Click to view it.
da: Klik for at se.

en: and where %property is %value
da: og hvor %property er %value

en: where %property is %value
da: hvor %property er %value

en: and where
da: og hvor
