Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: Priority
et: Tähtsus

en: unpublished
et: avaldamata

en: Reset
et: Tühista

en: category
et: kategooria

en: High
et: Tugev

en: n/a
et: puudub

en: type
et: tüüp

en: Created
et: Loodud

en: Ignored
et: Eiratud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Normal
et: Tavaline

en: Domain
et: Domeen

en: Ignore
et: Eira

en: Original
et: Originaal

en: published
et: avaldatud

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: any
et: suvaline

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: not published
et: avaldamata

en: not sticky
et: pole kleepuv

en: sticky
et: kleepuv

en: not promoted
et: pole esilehel

en: promoted
et: esilehel

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Outdated translation
et: Vananenud tõlge

en: Out-of-date
et: Aegunud

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: original
et: originaal

en: Translations of %title
et: %title tõlked

en: Up-to-date translation
et: Ajakohane tõlge

en: There are no translatable node types on this site.
et: Tõlgitav sisu puudub.

en: Source language
et: Algne keel

en: High priority
et: Kõrge prioriteet

en: completed translation
et: lõpetatud tõlge

en: out-of-date translation
et: aegunud tõlge

en: untranslated content
et: tõlkimata sisu

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus
