Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: Priority
fi: Tärkeys

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Reset
fi: Palauta

en: category
fi: kategoria

en: High
fi: Korkein

en: n/a
fi: ei mitään

en: type
fi: tyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Filter
fi: Suodatus

en: Normal
fi: Normaali

en: Ignore
fi: Ohita

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: published
fi: julkaistu

en: Refine
fi: Tarkenna

en: Undo
fi: Kumoa

en: any
fi: mikä tahansa

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: not published
fi: ei julkaistu

en: not sticky
fi: ei kiinnitetty

en: sticky
fi: kiinnitetty

en: not promoted
fi: ei näytetä etusivulla

en: promoted
fi: näytetään etusivulla

en: Complete
fi: Valmis

en: Language neutral
fi: Kielineutraali

en: Show only items where
fi: Näytä ainoastaan kohteet joissa

en: Any
fi: Mikä tahansa

en: Outdated translation
fi: Käännös ei ajan tasalla

en: Untranslated
fi: Kääntämättä

en: original
fi: alkuperäinen

en: Translations of %title
fi: Kirjoituksen %title käännökset

en: Source language
fi: Lähdekieli

en: and where %property is %value
fi: ja jossa %property on %value

en: where %property is %value
fi: jossa %property on %value

en: and where
fi: ja jossa
