Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Language
km: ភាសា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: category
km: ប្រភេទ

en: High
km: ខ្ពស់

en: n/a
km: គ្មាន

en: type
km: ប្រភេទ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filter
km: តម្រង

en: Domain
km: ដែន

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Refine
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ

en: Undo
km: មិន​ធ្វើ​វិញ

en: any
km: ណា​មួយ

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: not sticky
km: មិន​បិទ

en: sticky
km: បិទ

en: not promoted
km: មិន​​ផ្សាយ

en: promoted
km: បាន​ផ្សាយ

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: Show only items where
km: បង្ហាញ​តែ​ធាតុ​ដែល

en: Any
km: ណា​មួយ

en: Outdated translation
km: ការបកប្រែ​ដែល​ហួស​សម័យ

en: original
km: ដើម

en: Translations of %title
km: ការបកប្រែ %title

en: and where %property is %value
km: ហើយ​ដែល %property គឺ %value

en: where %property is %value
km: ដែល %property គឺ %value

en: and where
km: ហើយ​ដែល
