Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Language
ku: زمان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: category
ku: هاوپۆل

en: High
ku: بەرز

en: n/a
ku: نییە

en: type
ku: جۆر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Domain
ku: دۆمەین

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: any
ku: هەر کام

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: not sticky
ku: چەسپ نەکراو

en: sticky
ku: چەسپ کراو

en: Language neutral
ku: زمانی بێلایەن

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: Any
ku: هەر کام

en: Outdated translation
ku: وەرگێڕانی کۆنبوو

en: Untranslated
ku: وەرنەگێڕدراوە

en: Translations of %title
ku: وەرگێڕانی %title
