Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: Priority
lv: Prioritāte

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Reset
lv: Attīrīt

en: category
lv: kategorija

en: High
lv: Augsts

en: n/a
lv: n/p

en: type
lv: veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Normal
lv: Normāls

en: Domain
lv: Domēns

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Original
lv: Oriģināls

en: published
lv: publicēts

en: Refine
lv: Pielabot

en: Undo
lv: Atcelt

en: any
lv: jebkurš

en: not published
lv: nepublicēts

en: not sticky
lv: nav lipīgs

en: sticky
lv: lipīgs

en: not promoted
lv: nav izvirzīts

en: promoted
lv: izvirzīts

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Show only items where
lv: Rādīt tikai vienumus, kuriem

en: Any
lv: Jebkurš

en: Outdated translation
lv: Novecojis tulkojums

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: original
lv: oriģināls

en: Translations of %title
lv: %title tulkojumi

en: Source language
lv: Avota valoda

en: and where %property is %value
lv: un kur %property ir %value

en: where %property is %value
lv: kur %property ir %value

en: and where
lv: un kur
