Translation Overview (7.x-2.0-beta2) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Priority
oc: Prioritat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: category
oc: categoria

en: High
oc: Nauta

en: n/a
oc: n/d

en: type
oc: tipe

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Ignored
oc: Ignorat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Domain
oc: Domeni

en: published
oc: publicat

en: Refine
oc: Afinar

en: Undo
oc: Anullar

en: any
oc: totes

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: not published
oc: pas publicat

en: not sticky
oc: pas espingolat

en: sticky
oc: espingolat

en: not promoted
oc: pas promolgut

en: promoted
oc: promolgut

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: Show only items where
oc: Far veire solament los elements pels quals

en: Any
oc: Qual que siá

en: Outdated translation
oc: traduccion obsoleta

en: Untranslated
oc: Pas traduit

en: Translations of %title
oc: Traduccions de %title

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: and where %property is %value
oc: e ont %property es %value

en: where %property is %value
oc: on %property es %value

en: and where
oc: e ont
