Translation Overview (7.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (31 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Priority
ro: Prioritate

en: Reset
ro: Resetează

en: category
ro: categorie

en: High
ro: Ridicată

en: type
ro: tip

en: Created
ro: Creat

en: Filter
ro: Filtru

en: Domain
ro: Domeniu

en: Ignore
ro: Ignoră

en: Original
ro: Originală

en: published
ro: publicat

en: Refine
ro: Rafinează

en: any
ro: orice

en: not published
ro: nepublicat

en: not sticky
ro: nu este lipicios

en: sticky
ro: lipicios

en: not promoted
ro: nepromovat

en: promoted
ro: promovat

en: Complete
ro: Finalizat

en: Language neutral
ro: Limbă neutră

en: Show only items where
ro: Afişează numai articolele unde

en: Any
ro: Orice

en: Outdated translation
ro: Traducere expirată

en: Untranslated
ro: Netradus

en: Translations of %title
ro: Traducere a %title

en: Source language
ro: Limbă sursă

en: and where
ro: și unde
