Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Save
be: Захаваць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Languages
be: Мовы

en: Translate
be: Перакласці

en: Delete string
be: Выдаліць радок

en: Edit translations
be: Рэдагаваць пераклады

en: Multilingual - Internationalization
be: Шматмоўе - Інтэрнацыяналізацыя
