Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Languages
bn: ভাষাসমূহ

en: Translate
bn: অনুবাদ
