Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Original
bo: གདོད་མ།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Delete string
bo: ཡིག་ཕྲེང་བསུབ་པ

en: - All -
bo: - ཡོངས-
