Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Save
ca: Desa

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Filter
ca: Filtra

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Languages
ca: Llengües

en: Translate
ca: Tradueix

en: Attached to
ca: Associat a

en: Delete string
ca: Suprimeix la cadena

en: Edit source
ca: Edita l'origen

en: - All -
ca: - Tot -

en: Edit translations
ca: Edita traduccions
