Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Save
cs: Uložit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Filter
cs: Filtr

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Original
cs: Původní

en: Languages
cs: Jazyky

en: Translate
cs: Přeložit

en: Attached to
cs: Připojeno k

en: Delete string
cs: Smazat řetězec

en: - All -
cs: - Vše -

en: Edit translations
cs: Upravit překlady
