Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Save
eu: Gorde

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Original
eu: Originala

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Translate
eu: Itzuli

en: Delete string
eu: Ezabatu katea

en: Translation table
eu: Itzulpen taula

en: Select the languages to display.
eu: Aukeratu erakutsiko diren hizkuntzak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Edit translations
eu: Itzulpenak editatu
