Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Save
fi: Tallenna

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Filter
fi: Suodatus

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Languages
fi: Kielet

en: Translate
fi: Käännä

en: Attached to
fi: Liitetty

en: Delete string
fi: Poista merkkijono

en: Translation table
fi: Käännöstaulu

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Edit translations
fi: Muokkaa käännöksiä

en: Multilingual - Internationalization
fi: Monikielinen - Kansainvälistäminen
