Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Save
gu: સાચવો

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Edit translations
gu: અનુવાદ ને સંપાદિત કરો
