Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Languages
hi: भाषायें

en: Translate
hi: अनुवाद

en: Delete string
hi: स्ट्रिंग को हटाएँ

en: - All -
hi: -सभी-
