Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Save
is: Vista

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Filter
is: Sía

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Original
is: Upprunalegt

en: Languages
is: Tungumál

en: Translate
is: Þýða

en: Delete string
is: Eyða streng

en: - All -
is: - Allt -

en: Edit translations
is: Breyta þýðingum
