Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Save
it: Salva

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Filter
it: Filtra

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Original
it: Originale

en: Languages
it: Lingue

en: Translate
it: Traduci

en: Delete string
it: Elimina stringa

en: Edit source
it: Modifica origine

en: - All -
it: - Tutto -

en: Edit translations
it: Modificare le traduzioni

en: Multilingual - Internationalization
it: Multilingue - Internazionalizzazione
