Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Translate
jv: Terjemahna

en: Delete string
jv: Busak tembung

en: - All -
jv: - Kabeh -
