Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Filter
km: តម្រង

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Languages
km: ភាសា

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Delete string
km: លុប​ខ្សែអក្សរ​
