Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Save
nn: Lagre

en: Filter
nn: Filtrer

en: Languages
nn: Språk

en: Translate
nn: Omset

en: - All -
nn: - Alle -
