Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Save
ro: Salvare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Filter
ro: Filtru

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Original
ro: Originală

en: Languages
ro: Limbi

en: Translate
ro: Traducere

en: Attached to
ro: Atașat la

en: Delete string
ro: Şterge şirul text

en: - All -
ro: - Toate -

en: Edit translations
ro: Editare traduceri
