Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Languages
ug: تىل

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
