Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (25 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Save
es: Guardar

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Filter
es: Filtro

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Languages
es: Idiomas

en: Translate
es: Traducir

en: Attached to
es: Adjunto a

en: Delete string
es: Eliminar texto

en: Select the vocabulary.
es: Seleccionar el vocabulario

en: Translation table
es: Tabla de traducción

en: Edit source
es: Editar origen

en: Edit term (@property)
es: Editar término (@property)

en: Edit vocabulary (@property)
es: Editar vocabulario (@property)

en: Edit menu item (@property)
es: Editar elemento de menú (@property)

en: Edit @node_type (@property)
es: Editar @node_type (@property)

en: Select the languages to display.
es: Seleccionar los idiomas a mostrar.

en: - Display all taxonomy strings -
es: - Mostrar todas los textos de taxonomía -

en: - Display vocabulary strings -
es: - Mostrar los textos de vocabulario -

en: Select the content types to display.
es: Seleccionar los tipos de contenido a mostrar.

en: - All -
es: - Todo -

en: Edit translations
es: Editar traducciones

en: UI for quick translation of dynamic strings.
es: Interfaz de usuario para traducción rápida de cadenas dinámicas.

en: Select the kind of strings to display.
es: Seleccione los tipos de contenido a mostrar.

en: Multilingual - Internationalization
es: Multidioma - Internacionalización
